Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

MŮJ PŘÍBĚH

Vítejte na stránkách mého eshopu....:)

 

Příběh tohoto eshopu začíná v roce 2014. Podnětem k jeho vytvoření bylo narození mého syna Ondřeje, respektive jeho alergie na kravskou bílkovinu. Díky tomuto faktu jsem se začala více zajímat o naše stravování a následně jsem přešla na zdravou stravu. Ze začátku to byl šok. Šla jsme do toho po hlavě. Ze dne na den jsem vyměnila klasické potraviny za potraviny zdravé výživy. Ale vcelku rychle jsem si je osvojila a nyní si již nedokážu představit, že bych se vrátila ke klasické kuchyni. A to nejen z důvodu, že výborně chutná, ale především kvůli podpoře zdraví celé mé rodiny a to jak fyzické tak i psychické.


Od potravin zdravé výživy, byl pak už jen krůček k dalším produktům zdravého životního stylu jakými jsou ionizátory vody, doplňky stravy, biostimuly, léčivé kameny a další.


Toto vše a ještě více můžete zakoupit v mém eshopu, a to za vynikající ceny. Jakožto stále ještě matka na rodičovské dovolené vím, že peněz není nikdy nazbyt, snažím se Vám proto nabídnout kvalitní produkty za rozumnou cenu.


Navíc celý sortiment zboží je odzkoušen mou osobou, proto v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a kontaktujte mne.

 Pokud jste dočetli až sem, děkuji a těším se na naši spolupráci.

 

 


                                                                                                                   Mějte se krásně
                                                                                                                   Katka